Ženy

Tento program je zahájen konzultací se specialistou v oboru reprodukční medicína.

Následuje:

Zhodnocení rodinné a osobní anamnézy, prodělaných onemocnění, operačních výkonů, vrozených a dědičných onemocnění v rodině.

konzultace v programu Informace o reprodukčním zdraví (vyšetření plodnosti)
konzultace v programu Informace o reprodukčním zdraví (vyšetření plodnosti)

Podrobné UZ zhodnocení stavu vaječníků a dělohy – tvar a velikost dělohy, kvalita sliznice dělohy, posouzení stavu vejcovodů, podrobné zhodnocení velikosti vaječníků a množství zárodečné tkáně vaječníků. Zjišťuje se počet tzv. antrálních folikulů (AFC – antral follicle count), dle kterého se dá zhodnotit celková zásoba vajíček. Více jak 8 antrálních folikulů je známkou dobré zásoby vajíček.

Hormonální vyšetření ženských a mužských pohlavních hormonů (FSH, LH, estradiol, SHBG, testosteron, prolaktin), hormonů štítné žlázy, AMH (antimulleriánský hormon). Jeho hodnota je přímo úměrná zásobě vajíček a nemění se v průběhu menstruačního cyklu. Optimální hodnota je vyšší než 1. Při vysokých hodnotách AMH je naopak velmi pravděpodobná přítomnost tzv. syndromu polycystických vaječníků (PCOS).

Vyšetření průchodnosti vejcovodů, které provádíme s použitím diagnostického setu Ex Em Foam – speciální pěna, která se zavede do dělohy, a pak se ultrazvukem hodnotí tvar dělohy, ne/průchodnost vejcovodů (podle domluvy s pacientkou a lékařem).

Hysteroskopie – endoskopické vyšetření dutiny děložní k posouzení stavu děložní sliznice a možných srůstů v děloze (podle domluvy s pacientkou a lékařem).

Pacientka obdrží zprávu s podrobným zhodnocením stavu a stanovením prognózy otěhotnění.

KONTAKTY:

reprodukční medicína

+420 602 556 351 ivf@genitrix.cz

Kontaktní údaje

Genitrix s.r.o.
Centrum zdravotní péče Jarov
Hartigova 2427/205
130 00 Praha 3
Česká republika

reprodukční medicína

konzultace léčby neplodnosti, IVF, mražení spermií/vajíček, zájemci o darování spermií/vajíček, aj.

telefon: +420 602 556 351
email: ivf@genitrix.cz

GENITRIX S.R.O., IČ: 24164445, DIČ: CZ24164445, Spisová značka C 184630, Městský soud v Praze