Intimita a zdraví

MUDr. Paseková v besedě Pravda o antikoncepci pořádané organizací Loono

Vystoupení MUDr. Vladimíry Bernátková v besedě Pravda o ženském zdraví (11. října 2018), pořádané neziskovou organizací Loono. Beseda otevírá citlivá témata rakoviny prsu a děložního čípku, antikoncepce a plodnosti. Akce se dále zúčastnili MUDr. Jiří Vojtěch, vedoucí lékař Oddělení rizikového těhotenství v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí, a MUDr. Karel Rauš, vedoucí lékař Centra pro nemoci prsu.

celý článek

Genitrix - MUDr. Paseková v besedě Pravda o ženském zdraví pořádané organizací Loono

Vystoupení MUDr. Vladimíry Bernátková v besedě Pravda o antikoncepci (8. března 2017) o možnostech, přínosech i omezeních různých metod antikoncepce, pořádané neziskovou organizací Loono. Akce se dále zúčastnili MUDr. Zuzana Čepická Líbalová, MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., a doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D.

celý článek

Antikoncepční metody

Kromě hormonálních pilulek je dnes k dispozici řada dalších metod antikoncepce. Která z nich je pro vás nejvhodnější? O tom rozhoduje množství faktorů, vždy je dobré zamyslet se nad vašimi očekáváními, životní a zdravotní situací a společně s lékařem pak „ušít“ antikoncepci na míru. Zjistěte, které možnosti přicházejí v úvahu…

celý článek

Hormonalní antikoncepce

Rozhodla jste se před neplánovaným početím chránit pomocí hormonální antikoncepce? Přečtěte si nejdříve, jaké má výhody a nevýhody. Přestože spolehlivost této metody je vysoká, existují faktory, které její účinnost snižují – znáte je? Poradíme vám také, jak postupovat, pokud si některou z pilulek během cyklu zapomenete vzít.

celý článek

Jsem těhotná

Těhotenství je jedinečné, neopakovatelné a velmi náročné období po stránce fyzické i psychické. Na druhou stranu ta hrůza, která vás chvílemi, milé nastávající maminky, v tuto chvíli jímá, je velmi relativní! Jednou na tuto dobu budete vzpomínat jako na nejkrásnější období svého života – byla jste mladá, čekala jste vaše úžasné dítě a celý život s vaším dítětem byl před vámi.

celý článek

Kdy otěhotnět

Optimální věk pro otěhotnění je mezi 20. a 30. rokem života ženy. Schopnost přijít do jiného stavu je nejvyšší do 25 let, potom setrvale klesá, ale stále zůstává na dobré úrovni zhruba do 35 let. Poté se začne výrazně snižovat a blíží se prakticky jen několika procentům, jakmile žena dovrší 40 let.

celý článek

Thin prep pap test

ThinPrep® Pap Test představuje novou, spolehlivější možnost vyšetření cytologie děložního čípku moderní metodikou, která není zatížena subjektivním hodnocením stěru ze skla cytologem.

celý článek

Záněty pochvy

Záněty pochvy nepředstavují závažný zdravotní problém, ale obtěžují ženu nepříjemnými pocity. Vyvolávajícími faktory jsou vlhká zapářka, dehydratace, únava, oslabení organismu, užívání antibiotik a celá řada dalších, někdy však žádnou příčinu vzniku zánětu ani nezjistíme.

celý článek

Kontaktní údaje:

gynekologická ambulance

+420 734 240 424
info@genitrix.cz
přihlásit se

Kontaktní údaje

Genitrix s.r.o.
Centrum zdravotní péče Jarov
Hartigova 2427/205
130 00 Praha 3
Česká republika

gynekologická ambulance

gynekologické prohlídky, ultrazvuk, prevence/cytologie, prohlídky v těhotenství, aj.

mobil: +420 734 240 424
email: info@genitrix.cz
přihlásit se

GENITRIX S.R.O., IČ: 24164445, DIČ: CZ24164445, Spisová značka C 184630, Městský soud v Praze